Opis produktu

Rolety zewnętrzne Katowice

Opis

Rolety zewnętrzne stosowane są do ochrony przed światłem słonecznym oraz utratą ciepła w pomieszczeniach. Ich obecność zagwarantuje oszczędności na ogrzewaniu.

Rolety zewnętrzne Tychy

Jak wygląda montaż

Montaż tego typu rolet jest możliwy na kilka sposobów:
- montaż na elewacji budynku,
- montaż w otworze okiennym,
- montaż do zabudowy, w tym przypadku o montażu rolet należy pamiętać w trakcie budowy domu.

Rolety zewnętrzne Katowice kolory

Kolorystyka

Kolorystka to cała gama kolorów z palety RAL, oraz kolorów drewnopodobnych takich jak dąb, złoty dąb i orzech.

Rolety zewnętrzne Tychy

Oferta naszej firmy obejmuje wysokiej jakości rolety zewnętrzne. Naszym Klientom proponujemy rolety zewnętrzne natynkowe oraz podtynkowe w różnych wariantach. Działamy na obszarze Tychy - Katowice - Śląsk, a nasze usługi kierujemy, zarówno do osób indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Wyróżniają nas: profesjonalizm, wysoka jakość, a także konkurencyjne ceny. Zatem, jeśli szukasz zewnętrznych osłon okiennych, nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Dowiedz się więcej o naszych usługach i spraw, że Twój dom będzie lepszym miejscem do życia.

Rolety antywłamaniowe Tychy - zalety

Rolety zewnętrzne, określane również jako antywłamaniowe, to nie tylko praktyczna osłona okien, ale element o znacznie większych zaletach. Wśród nich warto wymienić:

  • Komfort i oszczędności - montaż rolet zewnętrznych zapewni komfort latem oraz oszczędności zimą. W upalne dni rolety pozwalają nam chronić pomieszczenie przed nadmiernym nagrzaniem i umożliwiają utrzymanie przyjemnej temperatury. W sezonie grzewczym rolety zewnętrzne zapewniają ochronę przed utratą ciepła. Pianka poliuretanowa, która znajduje się wewnątrz pancerza rolety, pełni funkcje termiczną i w znacznym stopniu chroni przed uciekaniem ciepła na zewnątrz. Z pewnością będzie to ulga dla naszego portfela.
  • Bezpieczeństwo - nie bez przyczyny na rolety zewnętrzne mówi się „antywłamaniowe”. Rolety zewnętrzne bezapelacyjnie zwiększają nasze bezpieczeństwo. Nawet bez dodatkowych blokad czy rygli złodziej będzie miał utrudnione zadanie, by dostać się do wnętrza. Co więcej, specjalna centrala inteligentnego domu pozwoli nam na sterowanie roletami telefonem lub tabletem z każdego miejsca na ziemi, a podczas naszej nieobecności można również włączyć tryb symulowania obecności domowników. Wybrane rolety zewnętrzne będą się automatycznie podnosić i opuszczać zgodnie z naszymi potrzebami. Złodziej, który zawsze wcześniej obserwuje swój cel, nie ustali dokładnych godzin nieobecności.
Rolety antywłamaniowe Tychy
Rolety zewnętrzne Katowice

Rolety zewnętrzne Katowice - rodzaje

Dostarczamy zewnętrzne osłony okienne w dwóch typach:

1. Rolety zewnętrzne natynkowe

Tego typu rolety zewnętrzne przystosowane są do wykończonych domów lub mieszkań. Montuje się je do wnęki okiennej poprzez przykręcenie do ramy stolarki okiennej lub na mur czy elewację. W tym rozwiązaniu nie jest konieczne specjalne projektowanie, przygotowywanie budynku do montażu. Bogata kolorystyka skrzynek, prowadnic, pancerzy w naszych roletach zewnętrznych sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować kolor do indywidualnych potrzeb Klienta.

2. Rolety zewnętrzne podtynkowe

Rolety zewnętrzne podtynkowe to rolety przeznaczone do montażu przed wykonaniem elewacji. System z ukrytymi skrzynkami pod elewacją sprawi najwyższy poziom estetyki i dyskrecji. Przed przystąpieniem do montażu takich rolet należy uwzględnić odpowiednią ilość ocieplenia. Bardzo chętnie pomożemy i doradzimy, aby montaż rolet zewnętrznych przebiegał jak najsprawniej i zakończył się uzyskaniem oczekiwanego efektu końcowego.

Rolety Tychy - sterowanie i automatyka

Bogaci w doświadczenie w montażu rolet zewnętrznych jesteśmy w stanie zaproponować każdy rodzaj sterowania. Oto dostępne rozwiązania:

  1. Roleta zewnętrzna sterowana ręcznie - to opcja najprostsza i najbardziej ekonomiczna. Trzeba jednak pamiętać, że wymaga to użycia siły (przy większych wymiarach zaleca się silnik) oraz podnoszenia i opuszczania rolet pojedynczo.
  2. Roleta zewnętrzna sterowana przełącznikiem - to opcja w, której osłona zawiera silnik i jest sterowana klawiszowo. Posiadamy bogaty wybór przełączników, lecz najczęściej Klienci kupują je we własnym zakresie, aby idealnie komponowały się z przełącznikami, gniazdkami znajdującymi się w pomieszczeniu.
  3. Roleta zewnętrzna sterowana pilotem - w tym systemie roleta posiada wbudowany odbiornik radiowy i jest sterowana zdalnie za pomocą pilota. Duży wybór pilotów oraz ich funkcjonalności sprawia, że możemy jednym pilotem sterować nawet 99 roletami jednocześnie. Piloty posiadają różnorodny design oraz kolorystykę.
  4. Wszystkie silniki mogą posiadać dodatkowo system przeciążenia, dzięki któremu roleta zewnętrza przy ewentualnej przeszkodzie się zatrzyma oraz wyśle informacje do pilota o napotkanym problemie.
  5. Silniki radiowe, sterowane pilotem można wyposażyć w dodatkową centralę inteligentnego domu, która pozwoli na zdalne sterowanie roletami za pomocą komputera, telefonu lub tabletu.
Rolety zewnętrzne Tychy garaż

Rolety zewnętrzne Tychy - zamów rolety na swiat-rolet.com

Jako firma z doświadczeniem w branży osłon okiennych, oferujemy kompleksowe usługi w tym zakresie. Oprócz rolet zewnętrznych, można u nas zamówić również: żaluzje, moskitiery, plisy, markizy oraz rolety wewnętrzne różnego typu. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, bezpłatną wycenę, a także na przystępne ceny usług. Jesteśmy do Waszej dyspozycji na terenie Śląska. Obsługujemy takie miejscowości jak: Tychy, Katowice, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry i wiele innych. Z nami Twój dom stanie się bardziej bezpieczny, komfortowy i tańszy w utrzymaniu! Aby poznać szczegóły oferty i dowiedzieć się, jaka będzie cena rolet na wymiar, prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz wyceny.

Rolety zewnętrzne Tychy
Roleta zewnętrzna Tychy

Czekamy na Ciebie w naszym salonie