Opis produktu

Moskitiery Tychy

Opis

Moskitiery to najskuteczniejsza ochrona przed owadami. Oferujemy moskitiery ramkowe - zakładane na okno, rolowane - zwijane w kasecie, drzwiowe oraz przesuwne.

Moskitiery Katowice montaż

Jak wygląda montaż

Montaż moskitier jest uzależniony od ich zastosowania. Jedne z nich mogą być zamontowane na bezinwazyjnych zaczepach a inne muszą być przykręcone.

Moskitiery kolory

Kolorystyka

Szeroki wybór kolorów profili daje nam duże możliwości dostosowania koloru do swoich potrzeb.

Moskitiery- rodzaje

W swojej ofercie posiadamy wiele rozwiązań moskitier.

1. Moskitiery Ramkowe- są to moskitiery składające się z aluminiowej ramki oraz wytrzymałej siatki, która zapobiega przedostawaniu się do pomieszczenia wszelkich owadów oraz różnego rodzaju pyłków. Moskitierę bez najmniejszego problemu można samodzielnie ściągać np. do umycia okna. Jest to najprostszy system moskitier, lecz bardzo skuteczny.

2. Moskitiera Drzwiowa na zawiasach- jest to system który stosuje się najczęściej w drzwiach balkonowych. Moskitierę zamontowaną na zawiasach otwieramy tak jak drzwi balkonowe, więc w lato możemy się cieszyć otwartymi drzwiami balkonowymi na oścież bez ryzyka pojawienia się w domu much, pszczół lub szerszeni. W moskitierze drzwiowej możemy zastosować siatkę stalową lub aluminiową. Możemy też wykonać moskitierę z przejściem dla zwierząt.

3. Moskitiera Plisowana- jest to moskitiera, która cieszy się coraz większą popularnością. Stosuje się je na większych wyjściach na taras. Jej wymiary mogą sięgać od 100cm do 400cm! Największą zaletą moskitier plisowanych jest fakt, że moskitierę składa się w plisę (harmonijkę) co sprawia, że po złożeniu nie zajmuję miejsca.

4. Moskitiera rolowana- jest to system moskitier który zwija się na rolkę jak zwykłą roletę za pomocą napędu sprężynowego. Moskitierę rolowaną można założyć na zwykłe okno oraz na okno dachowe.

5. Moskitiera przesuwna- moskitiery przesuwne mogą być montowane w wariantach z jednym lub dwoma skrzydłami. Skrzydła jeżdżą po specjalnych torach zasłaniając wnękę okienną lub drzwi.

Czekamy na Ciebie w naszym salonie